Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej"
Lokalna Strategia Rozwoju
Statut Stowarzyszenia
Wnioski do pobrania

Wojewódzki Finał XVI Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na terenie Wyspy Wisła w Stężycy
Środa, 1 czerwca 2016

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Departament Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie wspólnie z Polska Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Wyspą Wisła w Stężycy, organizują Wojewódzki Finał XVI Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, który odbędzie się w dniu 17 lipca 2016 roku w Stężycy, powiat rycki, na terenie Wyspy Wisła.

Zgłoszenie udziału prosimy przesyłać na załączonym formularzu, emailem: rafal.serej@lubelskie.pl, lub na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Środowiska, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin.

W załączeniu zaproszenie, regulamin oraz formularz.

Z wyrazami szacunku

Rafał Serej

Departament Rolnictwa i Środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

tel. 81 44 16 538

Zaproszenie

Formularz uczestnictwa

Regulamin NKD gastronomia

Karta zgłoszeniowa

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona opracowana przez Lokalną Grupę Działania "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej". Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w zakresie wsparcia w ramach inicjatywy Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.